رئال مادرید به دنبال ایجاد تغییرات اساسی در ترکیب این تیم در طول چند فصل آینده است و به همین دلیل به فکر پیدا کردن بازیکنانی است که بتوانند جانشین ستاره‌های فعلی این تیم باشند.

قرارداد بنزما در پایان فصل جاری با رئال مادرید به اتمام خواهد رسید، هرچند مدیران باشگاه قصد دارند قرارداد او را تمدید کنند اما مصدومیت‌های متعدد و دوری او از میادین در این فصل باعث شده که آن‌ها به فکر جانشینی هم برای او باشند.

گزینه‌های بسیاری به عنوان بازیکن مدنظر رئال در خط حمله در طول چند ماه اخیر از سوی رسانه‌ها مطرح شده اما حالا روزنامه انگلیسی دیلی میل خبر داده است که رئال قصد دارد پیشنهادی را برای جذب کین ارائه کند.

آن‌ها در حال بررسی شرایط کاپیتان تیم ملی انگلیس هستند و امیدوارند که بتوانند او و همچنین مدیران تاتنهام را برای انجام این انتقال متقاعد کنند.

پیش از این گفته شده بود که این بازیکن هم علاقه زیادی به پوشیدن پیراهن رئال مادرید دارد و در طول چند سال قبل بارها نامش در کنار نام این باشگاه اسپانیایی به گوش رسیده بود.

بسیاری از رسانه‌های انگلیسی پیش از این خبر داده بودند که کین در تاتنهام چندان خوشحال نیست و بی‌صبرانه در انتظار پیوستن به باشگاهی است که بتواند در آن تجربه بالا بردن جام قهرمانی را داشته باشد. او تا تابستان 2024 با تاتنهام قرارداد دارد.

کلو