حسین پورحمیدی که پس از درخشش در آلومینیوم در فهرست امیر قلعه‌نویی قرار گرفت، در بدو ورود به اردوی تیم ملی گفت: خدا را شکر این اتفاق افتاد و لطف او بود. از اعتماد امیرخان ممنون هستم. آقا سید (مهدی رحمتی) و آقا اشکان (نامداری) خیلی زحمت کشیدند تا این اتفاق بیفتد. از امیرخان قلعه‌نویی تشکر می‌کنم به ما جوانان اهمیت داد و به تیم ملی دعوت کرد و تلاش می‌کنم جواب اعتماد امیرخان را بدهم.

او ادامه داد: خیلی تلاش کردم به تیم ملی برسم و خدا را شکر امیرخان ما را دعوت کرد. شخصا فکر می‌کردم به تیم ملی دعوت شوم چون در دو، سه سال گذشته خیلی تلاش کردم، زحمت کشیدم و انگیزه داشتم.

دروازه‌بان ملی‌پوش آلومینیوم در مورد نقش سید مهدی رحمتی و اشکان نامداری در موفقیت این فصل او گفت: تاثیر خیلی زیادی داشتند و برای من زحمت کشیدند. انگیزه زیادی به بنده دادند و مدام با من صحبت کردند و خوشحالم توانستم اعتمادشان را جلب کنم.

پورحمیدی اضافه کرد: از آقا سید مهدی رحمتی و آقا اشکان نامداری تشکر زیادی دارم که واقعا زحمت کشیدند تا موفق کار کنم و به تیم ملی برسم. امیدوارم لایق اعتماد امیرخان باشم. انگیزه خیلی زیادی دارم و در ادامه راه تیم ملی و لیگ برتر خواهید دید.

او یادآور شد: آقای رحمتی و نامداری خیلی زحمت کشیدند، نکته گفتند و تلاش کردند تا من به اینجا برسم. ان‌شاالله تلاش می‌کنم جواب اعتمادشان را بدهم. آلومینیوم در دو سال اخیر یکی از بهترین‌های ایران بوده و بازیکنان خوب زیادی دارد. ما مدافعان و مهاجمان خوبی داریم که شایسته هستند.

این دروازه‌بان درباره انتخاب درست آلومینیوم و تاثیر در موفقیت او عنوان کرد: اینکه از استقلال جدا شدم و در یک تیم بازی کردم، خیلی دیده شدم. مطمئن باشید تعداد کلین‌شیت‌هایم در این فصل بیشتر هم می‌شود.

کلو
30 خرداد 1398