از هفته هفدهم لیگ ستارگان قطر، تیم فوتبال الوکره در غیاب امید ابراهیمی مقابل الاهلی قرار گرفت که در ترکیب خود از حضور شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان سود می‌برد.

با شروع بازی در دقیقه ۱۹، یک ضربه پنالتی برای الوکره به‌دست آمد که محمد بن یتو توانست آن را به گل اول تبدیل کند. با این حال، برتری این تیم ۱۴ دقیقه دوام داشت و دوکالی السید کار را برای الاهلی به تساوی کشاند.

 

1833490

 

اما این پایان کار نبود و الوکره با گلزنی در دقیقه ۳۸ و ۴۰ تقریبا کار را برای کسب برد تمام کرد. ابتدا فرصت به خالد منیر رسید تا گل دوم را وارد دروازه الاهلی کند و سپس گلسون دالا گل سوم الوکره را به ثمر رساند تا نیمه اول با نتیجه ۳-۱ به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم، سفید و آبی‌آسمانی‌پوشان میدان خیلی زود و در دقیقه ۴۸ توسط یوسف به گل چهارم دست پیدا کردند تا این‌گونه بازگشت برای الاهلی بسیار سخت شود.

 

1833491

 

با این حال، در دقیقه ۶۸ السید توانست گل دوم الاهلی را وارد دروازه حریف کند تا در این مسابقه دبل کرده باشد. این گل در حالی به دست آمد که شجاع خلیل‌زاده برای استفاده از ضربه کرنر جلو آمده بود و توپ پس از برخورد به سر او در اختیار هم‌تیمی‌اش قرار گرفت و دوکالی با شوت سنگین تور دروازه حریف را لرزاند. اما در دقیقه ۸۹ بار دیگر گلسون دالا با ثبت گل پنجم، تیر آخر را بر پیکره حریف سبزپوش شلیک کرد تا این‌گونه الوکره با نتیجه ۵ بر ۲ برنده این مسابقه باشد.

الاهلی که در صورت برتری، ۲۴ امتیازی می‌شد و در کنار الوکره قرار می‌گرفت، حالا با ۲۱ امتیاز در رده هفتم جدول است و الوکره با ۲۷ امتیاز در رده چهارم جا گرفته و به‌دنبال رسیدن به السد در رده سوم خواهد بود.

کلو
26 فروردین 1398

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *